Interiérové Dveře - Vlastní výroba a sklad na 800m2

Přinášíme Vám vysoce kvalitní posuvné dveře

Společnost MB Praha Vám nabízí širokou nabídku dveří, oken a zárubní. Zvolte si ty nejlepší dveře pro Vás z mnoha typů, jako jsou například Green Line, In Line, Life Line nebo Slide Line. Právě u typu Slide Line jsme pro Vás připravili posuvné dveře a opět si můžete vybrat.

Nabízíme:

Záleží jen na Vás, který z daných typů zvolíte. Oba mají zaručeně své výhody a budete s nimi spokojeni. Posuvné dveře před stěnu si samozřejmě můžete vybrat z mnoha barev i materiálů. Stačí si vybrat z našeho vzorníku. Je zde nutné zaplatit navíc poplatek 4 660,- Kč za kolejnici, kování a konzole. To samé platí i o dveřích do stěny, jen přípatek je nižší, a to 1 890,- Kč.

U obou typů posuvných dveří si můžete vybrat, zda chcete, aby jejich hrany byly ostré, zaoblené, profilové nebo bez podlážky. Zvolte si i skladbu křídel podle sebe - prima, perfor, bravo, robusta. Hrany dveří opět volte mezi ostrými, zaoblenými s hranatým či oblým ostěním nebo bombírovanými s oblým ostěním. Kování, používáme to nejkvalitnější od společnosti COBRA.

Rychlé dodání za nízké ceny

Jestliže jste si již vybrali Vaše nové posuvné dveře, není nic jednoduššího než si je objednat. Při výběru se můžete inspirovat v našem vzorkovníku nebo navštívit naši výstavu, kde si dveře prohlédnete na vlastní oči.

Naše ceny jsou jedny z nejnižších na trhu. Zároveň Vám dveře, ale i další zboží, dodáme opravdu rychle. Nevíte si s něčím rady? Potřebujete poradit, jaké dveře by pro Vás byly ty nejlepší? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, emailu nebo telefonu a my Vám se vším ochotně poradíme! Vaše posuvné dveře budou díky nám dokonalé!

Posuvné před stěnu

  • Cena od: na dotaz

Posuvné dveře před stěnu dodáváme ve všech designových řadách v dekorech dle vzorníku. K posuvným dveřím je počítán příplatek 4.660,- (konzole, kolejnice, kování)

1 Hrany dveří

Ostrá hrana dveří

Ostrá

Zaoblená hrana dveří

Zaoblená

hrana bez polodrážky

Bez polodrážky

2 Skladba dveřních křídel

Prima

Prima

Bravo

Bravo

robusta

Robusta

3 Zárubně

Ostré hrany

Ostré hrany

Oblé s hranatým ostěním

Oblé hrany
s hranatým
ostěním

Oblé s oblým ostěním

Oblé hrany
s oblým
ostěním

Bombírované obl. s oblým ostěním

Bombírované
obl. s oblým
ostěním

4 Kování

Kování COBRA

Všechny naše výrobky osazujeme kováním COBRA.

Rady a tipy

Průvodce výběrem dveří

V našem průvodci Vám poradíme jak správně vybrat dveře. Prozradíme rozdíly mezi povrchy a konstrukcemi dveřních křídel a mnohem víc.

zobrazit průvodce

Katalog ke stažení

Tištěný katalog zdarma

Chcete mít náš katalog vždy po ruce? Stáhněte si tištěný katalog ve formátu PDF

stáhnout katalog

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Zaujala Vás naše nabídka nebo máte jakýkoliv dotaz? Napište nám nebo využijte náš poptávkový formulář. Rádi Vás přivítáme v showroomu.

kde nás najdete