Interiérové Dveře - Vlastní výroba a sklad na 800m2

Dveře kupujete pro dlouhé časové období a je třeba k výběru přistupovat velmi pozorně a v rámci veškerých souvislostí což může být např. velikost otvoru, či dekor podlah a další zařízení interiéru.

Doleva, doprava nebo posuvné?

Vyberte základní typ dveří v souvislosti s prostorem. Tuto fázi již máte pravděpodobně řešenou v projektu, nicméně ještě je čas na změnu. Před výběrem modelové řady by jste tedy měli mít jasno zda se jedá od dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, posuvné do pouzdra (do stěny) nebo posuvné před stěnu.

Jak určím zda jsou dveře levé nebo pravé?

Stoupněte si ke dveřím tak, aby jste je otevřeli směrem dopředu. Ta strana, na které jsou při zavřených dveřích panty, určuje zda jsou dveře levé či pravé.

Posuvné před stěnu nebo do stavebního pouzdra

V případě stavebního pouzdra je nutné počítat s tímto typem dveří již v průbehu hrubé stavby. Stavebí pouzdro se umistuje mezi 2 zdi. Posuvné dveře před stěnu se pohybují pomocí kolejnice zavěšené na překladu dveřního otvoru.

Více z této kategorie: Vyberte modelovou řadu - design »

Rady a tipy

Průvodce výběrem dveří

V našem průvodci Vám poradíme jak správně vybrat dveře. Prozradíme rozdíly mezi povrchy a konstrukcemi dveřních křídel a mnohem víc.

zobrazit průvodce

Katalog ke stažení

Tištěný katalog zdarma

Chcete mít náš katalog vždy po ruce? Stáhněte si tištěný katalog ve formátu PDF

stáhnout katalog

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Zaujala Vás naše nabídka nebo máte jakýkoliv dotaz? Napište nám nebo využijte náš poptávkový formulář. Rádi Vás přivítáme v showroomu.

kde nás najdete