Interiérové Dveře - Vlastní výroba a sklad na 800m2

O společnosti

Mobau provozovna Praha

Obchodně výrobní společnost MB Praha se od svého vzniku v roce 1997 postupně zařadila mezi přední dodavatele interiérových dveří a zárubní.

Díky spolupráci s evropskými producenty využívající nejmodernější technologie společně s řemeslnou dovedností se nám dlouhodobě daří nabízet vysoce kvalitní ekologické produkty splňující nejpřísnější evropské standardy.

Denní produkce cca 2000 ks dveří a zárubní a stálá skladová zásoba 5000 ks dveřních kompletů nám umožnila nastavení velkoobchodních a maloobchodních cen dveřních kompletů u základního sortimentu na nejnižší tuzemskou úroveň.

Pro zakázkovou výrobu modelových dveří využíváme vlastní truhlářský provoz zřízený v rámci našeho skladového areálu v Horních Počernicích.

Kvalita produktů, vlastní skladové prostory a jejich kapacita, nízká cena, všestranná operativnost v obchodní a výrobně-servisní činnosti nám umožňuje vytvořit optimální dodavatelské podmínky pro všechny skupiny našich zákazníků.

Naše produkty prezentujeme stálou výstavou v jedné z největších vzorkoven v ČR s plochou 400m2, kde všem zájemcům pomáháme s optimálním řešením jejich představ a cenových požadavků. Pro větší bytové projekty zde nabízíme ukázky a nezávazná jednání o standardních nabídkách a případných klientských změnách pro kompetentní firemní zástupce, pro architekty a individuální zájemce.

V rámci naší prezentace chceme upozornit všechny případné zájemce o jakoukoliv formu obchodní spolupráce, že jsme připraveni při osobním jednání předložit nadstandardní podmínky.

Rady a tipy

Průvodce výběrem dveří

V našem průvodci Vám poradíme jak správně vybrat dveře. Prozradíme rozdíly mezi povrchy a konstrukcemi dveřních křídel a mnohem víc.

zobrazit průvodce

Katalog ke stažení

Tištěný katalog zdarma

Chcete mít náš katalog vždy po ruce? Stáhněte si tištěný katalog ve formátu PDF

stáhnout katalog

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Zaujala Vás naše nabídka nebo máte jakýkoliv dotaz? Napište nám nebo využijte náš poptávkový formulář. Rádi Vás přivítáme v showroomu.

kde nás najdete