Interiérové Dveře - Vlastní výroba a sklad na 800m2

Obchodní podmínky

1dodací termíny

Termín je písemně potvrzen a zakázka je odeslána do výroby po podepsání objednávky, zaplacení zálohy, zaměření a vyjasnění všech technických náležitostí!

2vzorkovník povrchů

Dýha je přírodní materiál, její kresba a odstíny zobrazené v tomto katalogu jsou pouze orientační. ve skutečnosti mohou i jednotlivé části kompletu vykazovat barevnou odlišnost (str. 28 - 29). od 50 ks dveří a 50 ks zárubní lze objednat i povrch, který není ve vzorkovníku. dodací termín dle nabídky.

3zobrazení v katalogu

Všechny výrobky zobrazené v tomto katalogu slouží ve své ilustrační podobě pouze k základní orientaci v naší nabídce.

4technické provedení

Technické, tvarové a rozměrové provedení výrobků vychází z čsn a našich podnikových předpisů a výrobních norem v průběhu platnosti tohoto katalogu se mohou vlivem vývoje technologií měnit části konstrukcí i nabídka dveří a zárubní.

5montáž

povolené rozměrové odchylky

Zárubně lze montovat do stěn, které mají toleranci tl. max. -10, +10 mm. předpokladem je stejná tl. po obvodě stavebního otvoru. tato tolerance platí pro zárubně na tl. stěny od 100 mm. stejná rozměrová tolerance je povolená u šířky a výšky stavebního otvoru.

klimatické podmínky

dveře a zárubně se montují pouze do suchého prostoru s relativní vlhkostí 40-50 %. stěna musí mít dokončeny omítky, obklady a nátěry před montáží tak, aby byla splněna podmínka dostatečně proschlého zdiva. teplota při montáži nesmí být nižší než +10 °c a v prostoru nesmí působit rozdíl mezi vnitřní a vnější teplotou více než 10 °c.

Rady a tipy

Průvodce výběrem dveří

V našem průvodci Vám poradíme jak správně vybrat dveře. Prozradíme rozdíly mezi povrchy a konstrukcemi dveřních křídel a mnohem víc.

zobrazit průvodce

Katalog ke stažení

Tištěný katalog zdarma

Chcete mít náš katalog vždy po ruce? Stáhněte si tištěný katalog ve formátu PDF

stáhnout katalog

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Zaujala Vás naše nabídka nebo máte jakýkoliv dotaz? Napište nám nebo využijte náš poptávkový formulář. Rádi Vás přivítáme v showroomu.

kde nás najdete