Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

základní obchodní podmínky typické pro naši práci
01. Dodací termíny
Termín je písemně potvrzen a zakázka je odeslána do výroby po podepsání objednávky, zaplacení zálohy, zaměření a vyjasnění všech technických náležitostí!
02. Vzorkovník povrchů
Dýha je přírodní materiál, její kresba a odstíny zobrazené v tomto katalogu jsou pouze orientační. ve skutečnosti mohou i jednotlivé části kompletu vykazovat barevnou odlišnost (str. 28 - 29). od 50 ks dveří a 50 ks zárubní lze objednat i povrch, který není ve vzorkovníku. dodací termín dle nabídky.
03. Zobrazení v katalogu
Všechny výrobky zobrazené v tomto katalogu slouží ve své ilustrační podobě pouze k základní orientaci v naší nabídce.
04. Technické provedení
Technické, tvarové a rozměrové provedení výrobků vychází z čsn a našich podnikových předpisů a výrobních norem v průběhu platnosti tohoto katalogu se mohou vlivem vývoje technologií měnit části konstrukcí i nabídka dveří a zárubní.
05. Montáž - rozměrové odchylky
Zárubně lze montovat do stěn, které mají toleranci tl. max. -10, +10 mm. předpokladem je stejná tl. po obvodě stavebního otvoru. tato tolerance platí pro zárubně na tl. stěny od 100 mm. stejná rozměrová tolerance je povolená u šířky a výšky stavebního otvoru.
06. Montáž - klimatické podmínky
dveře a zárubně se montují pouze do suchého prostoru s relativní vlhkostí 40-50 %. stěna musí mít dokončeny omítky, obklady a nátěry před montáží tak, aby byla splněna podmínka dostatečně proschlého zdiva. teplota při montáži nesmí být nižší než +10 °c a v prostoru nesmí působit rozdíl mezi vnitřní a vnější teplotou více než 10 °c.

Rádi se Vám budeme věnovat!