O společnosti

Moderne Bauelemente Praha, s.r.o.

O společnosti

“Obchodně výrobní společnost MB Praha se od svého vzniku v roce 1997 postupně zařadila mezi přední dodavatele interiérových dveří a zárubní.”

Díky spolupráci s evropskými producenty využívající nejmodernější technologie společně s řemeslnou dovedností se nám dlouhodobě daří nabízet vysoce kvalitní ekologické produkty splňující nejpřísnější evropské standardy.

Denní produkce cca 2000 ks dveří a zárubní a stálá skladová zásoba 5000 ks dveřních kompletů nám umožnila nastavení velkoobchodních a maloobchodních cen dveřních kompletů u základního sortimentu na nejnižší tuzemskou úroveň.

Pro zakázkovou výrobu modelových dveří využíváme vlastní truhlářský provoz zřízený v rámci našeho skladového areálu v Horních Počernicích.

Kvalita produktů, vlastní skladové prostory a jejich kapacita, nízká cena, všestranná operativnost v obchodní a výrobně-servisní činnosti nám umožňuje vytvořit optimální dodavatelské podmínky pro všechny skupiny našich zákazníků.

Naše produkty prezentujeme stálou výstavou v jedné z největších vzorkoven v ČR s plochou 400m2, kde všem zájemcům pomáháme s optimálním řešením jejich představ a cenových požadavků. Pro větší bytové projekty zde nabízíme ukázky a nezávazná jednání o standardních nabídkách a případných klientských změnách pro kompetentní firemní zástupce, pro architekty a individuální zájemce.

V rámci naší prezentace chceme upozornit všechny případné zájemce o jakoukoliv formu obchodní spolupráce, že jsme připraveni při osobním jednání předložit nadstandardní podmínky.