Akce & novinky

Akce dveřní komplet Dýha Dub 9.900,- (sleva 20%)

Akce dveřní komplet Dýha Dub 9.900,- (sleva 20%)
Připravili jsme pro Vás akční nabídku na velice žádané interiérové dveře a obložkové zárubně s přírodní, lakovanou povrchovou úpravou. Jedná se o Dub sukatý s divokou kresbou. Tyto dveře nabízíme ve velmi kvalitním konstrukčním provedení s rámy z masivního dřeva a vnitřní výplně z dutinové DTD desky. Akce se vztahuje na standardní rozměry dveří a zárubní 60-90 do tloušťky stěny 8-15cm.

Tyto dveře je ideální kombinovat s přírodní dřevěnou PODLAHOU ve stejném či podobném odstínu dubové dýhy z naší nabídky podlah. Pokud dveře objednáte včetně podlahy uplatníme slevu 20% na obojí.

 

 

Více o podlahách zde.

Máte zájem o tuto akci? Napište nám zprávu.


  Reference zákazníků

  Kvalitní výrobky za rozumné finance, montáž bez problémů, výborná komunikace.

  Ondřej Kopřiva

  Dvere a vse kolem nich. Vybrali jsme si, nechali jsme si poradit, vse slo hladce, za coz moc dekujeme. Doporucujeme

  Radek N

  S firmou jsme byli velmi spokojeni od samého začátku, na prodejně skvěle poradili, montáž proběhla bez problému. Z dveří jsme nadšeni, předčily očekávání.

  Jarmila Kopřivová
  Při rekonstrukci bytu jsme zvolili firmu Moderne Bauelemente – montáž dveří proběhla přesně v termínu, profesionálně bez jediné chyby pečlivě a čistě. Materiály dveří jsou perfektní. Montážníci si poradili i s křivými panely. Takto si představuji řemeslné provedení. Vřele doporučuji.

   

  Roman Vichteraj
  Roman Vichteraj

  Mají pěkný showroom, kde se dá vybrat. Dobře poradili, nic nevnucovali. Montáž bez problémů, vše sedí. Už přes rok dveře fungují, jak mají. Kvalitní zpracování.

  Míra Hladík
  Míra Hladík

  Máte zájem o naše služby?